BÝT SINGLE NENÍ NEMOC!

Proč žít podle společenských konvencí a nebýt šťastná? Když si můžete užívat život a sex podle libosti.

Text: Eva Rybová

 

Je mi 30 let a jsem sama. Někomu to může připadat strašné a depresivní, ale já jsem svým způsobem šťastná. Dávno pryč jsou doby, kdy dvacetiletá svobodná žena byla označena za starou pannu bez šance se v budoucnu vdát. Tak proč neustále musím čelit otázkám typu: „Ty jsi sama?“ nebo „Ty nikoho nemáš?“ Má odpověď je vždy stejná: „Ano, jsem sama a vyhovuje mi to!“ Proč bych měla chodit či žít s mužem, jenom abych zapadla do společenských škatulek? Určitě bych nebyla šťastná já ani můj partner. Jistě vás teď napadne otázka: A co sex? Ano, ten hraje i v životě svobodné ženy významnou roli.

 

JAK SI UŽÍVAJÍ SEX SVOBODNÉ ŽENY

Člověk potřebuje lidské teplo, o tom žádná. Ale v dnešní uspěchané době není takový problém tuto záležitost vyřešit. Existuje hned několik variant, z nichž mohu doporučit především tu první. Nic vás nestojí a ještě si u toho pravděpodobně i příjemně popovídáte.

 

1. kamarád s benefitem

Jedná se o muže, se kterým si rozumíte po intelektuální stránce a občas i v posteli.
Výhody: Znáte se dlouho a víte,co od něj můžete čekat.
Nevýhody: Je velmi pravděpodobné, že se jeden z vás zamiluje. Pokud city nebudou oboustranné, přijdete o kamaráda i milence. Proto si tuto variantu opravdu dobře rozmyslete. Ztráta přítele vás totiž může bolet více než ztráta milence.

 

2. milenec

Je to muž opravdu jen na sex. V mnoha případech se jedná o zadaného či ženatého muže.
Výhody: Tento vztah může trvat i několik let bez větších komplikací (pokud si především on dává pozor na odhalení). A musíte mít jasně stanovené hranice.
Nevýhody: Málokterá žena se spokojí s pocitem, že navždy zůstane jen ta druhá. Nakonec se to zvrtne, zatoužíte po tom, aby se rozvedl a byl jen s vámi. Ale ruku na srdce, když podvádí svou ženu, jak si můžete být jistá, že to samé neudělá i vám? Určitě vám to stojí za to riskovat?

 

3. sex na jednu noc

Zajít do baru, klubu, na party... a sbalit muže, kterého využijete jen na sex.
Výhody: Užijete si bez závazků.
Nevýhody: Kocovina a možné morální výčitky.

 

4. seznamka

Vložíte svůj profil na seznamovací server a čekáte, kdo vás první osloví, nebo si vybíráte podle fotek a zájmů. Ze začátku vám to lichotí a domlouváte si jedno rande za druhým. Po pár schůzkách vaše nadšení začne opadávat.
Výhody: Můžete najít muže typu 1 až 3 či dokonce partnera, se kterým začnete plánovat svou budoucnost.
Nevýhody: Zjistíte, kolik zoufalců je nejen v České republice, a začnete si o mužích myslet i to nejhorší.

 

UŽÍVEJTE SI, ALE...

V sexu i ve vztazích ovšem na vás číhá mnoho nástrah, proto se chraňte! Pokud se chcete nezávazně i závazně bavit, určitě nezapomínejte na ochranu. Když s vámi nebude chtít spát bez kondomu, pošlete ho klidně k šípku. Vaše zdraví je přednější než sexy radovánky.

 

REALITA

Já osobně jsem vyzkoušela všechny varianty.

– Můj kamarád s benefitem potkal tu Pravou a mne velmi citlivě opustil. Nezlobím se na něj. Být to obráceně, zachovám se stejně.

– Milenec byl ženatý a uvědomila jsem si, co všechno mohu zničit jiné ženě.

– Sex na jednu noc není pro mne. Má morální kocovina přebije veškeré noční radovánky.

– Seznamka? Je prostě peklo! Potkáte tam ubožáky, lítostivce, lovce skalpů i maminčiny mazánky. Jeden stál za hřích, ale chtěl být jen milenec.

 

Kategorie: