CC ceutical all in one - Dokonalé spojení péče o pleť a make-upu přímo na míru!

oskytněte své pleti péči, kterou si zaslouží. Ošetřete ji přípravky CC ceutical all in one, nebo-li COMPLETE CARE značící komplexní péči o pleť v jednom balení. Řada CC ceuticals all in one jako jediná nabízí ucelenou řadu výrobků pro různé typy potřeb pleti. Přípravky FC CC ceutical all in one pomáhají skrýt drobné nedostatky pokožky, hydratují, odstraňují vrásky nebo sjednocují tón pleti. Pokožku dále chrání před škodlivými vlivy vnějšího prostředí a poskytují celodenní ochranu před škodlivými vlivy UV záření. Vyšší kategorie péče o pleť má jméno CC ceutical all in one. Používáním přípravků CC ceutical all in one získáte přirozenou krásu doprovázenou zdravým a zářivým vzhledem.

 

CC ceutical denní krém s ochranným faktorem

Jednou z hlavních příčin stárnutí pleti je nadměrné slunění. Vlivem nežádoucího UV záření totiž dochází k nevratnému poškození DNA v jádrech kožních buněk, které ovlivňuje tvorbu kolagenu a elastinu v kůži. Při každodenní péči o pleť je tedy nutné myslet také na ochranu proti slunečním paprskům.

 

Ochrana na prvním místě

Ideálním řešením je pravidelná aplikace denního krému řady FC CC ceutical. Ten pleť nejen ošetří a hydratuje, ale má rovněž zkrášlující a korekční vlastnosti společně s vysokým ochranným faktorem poskytující dostatečnou ochranu před škodlivými vlivy UVA/UVB záření. Přidané účinné látky a vitamin C navíc obnovují mezibuněčný prostor a povzbuzují tvorbu kolagenu a glukosaminu v pokožce, čímž výrazně zlepšují její pružnost a kvalitu. Obsažené antioxidanty zase neutralizují škodlivé volné radikály, vyhlazují vrásky, posilují propojení mezi epitelovými buňkami, zabraňují úbytku vody z pokožky i vstřebávání alergenů z vnějšího prostředí.

 

Dokonale se přizpůsobí barvě pokožky

CC ceutical denní krém s ochranným faktorem obsahuje speciální pigmentové mikro kapsle, které se po nanesení okamžitě přizpůsobují původnímu tónu pokožky. Výsledkem je tak přirozenější vzhled, bezchybné krytí a zdravý a zářivý jas.

 

 

CC ceutical krém s intenzivním účinkem proti vráskám s vysokou krycí schopností

Je obecně známo, že naše pleť stárne, ztrácí pevnost, kontury ochabují a objevují se první vrásky. To vše je způsobeno zhoršující se pružností kůže, snížením hydratace a v neposlední řadě ztenčením podkoží. Bojovat se však dá jednoduše – pravidelnou péčí a kvalitními kosmetickými přípravky.

 

Intenzivní účinek proti vráskám

Přípravky řady FC CC ceutical s intenzivním účinkem proti vráskám s jemnou krycí schopností a s vysokou krycí schopností dokonale kombinují pozitivní vlastnosti přípravků pečujících o pleť a make-upu. Obsažené antioxidanty neutralizují škodlivé volné radikály, pokožku hydratují a chrání. Účinná látka hexapeptid zase snižuje přenos signálů z nervů do svalů, následekm čehož dochází k vyhlazení mimických vrásek. Díky složkám ochranného faktoru navíc přípravek poskytuje celodenní ochranu před škodlivými vlivy UV záření.

 

Krásná po celý den

Díky nejnovější technologii korekčních barvících látek tento krém dokonale překrývá póry, sjednocuje tón pleti, rozjasňuje ji, zakrývá drobné nedostatky a poskytuje přirozené a jemné krytí, které vydrží po celý den.

 

CC ceutical hydratační krém

Nedostatek vody a minerálů negativně ovlivňuje funkce pokožky a oslabuje její přirozenou obranyschopnost. Pokožka po celodenní námaze ztrácí svoji vlhkost, kterou je potřeba postupně doplňovat. V tu chvíli přichází na řadu hydratační krém.

 

Důležité je hydratovat

Přípravek CC ceutical hydratační krém obsahuje látku Hexapeptid-37, která pozitivně ovlivňuje vlhkost pokožky a chrání ji před předčasným stárnutím. Účinnost látky, která byla klinicky ověřena, spočívá v produkci bílkovin potřebných pro distribuci vody mezi jednotlivými buňkami v pokožce. Hydratační a protizánětlivá složka betaine a přidaný výtažek z modřínu následně zabraňují úbytku vody z pokožky a vstřebávání škodlivých látek a alergenů. Vitamin C v neposlední řadě upravuje proces pigmentace a napomáhá zesvětlovat nežádoucí pigmentové skvrny. Obsažené antioxidanty neutralizují škodlivé volné radikály v pokožce a ochranný faktor poskytuje pleti celodenní ochranu před škodlivými vlivy UV záření.

 

Krásná a sebevědomá

Hydratační krém CC ceutical zároveň obsahuje podkladový krém s korekčními barvícími látkami, které pomáhají zakrývat drobné nedostatky pokožky, sjednocují tón pleti a zároveň ji rozjasňují. Jemná krémová konzistence hydratuje pokožku do hloubky a napomáhá tak docílit perfektnímu

vzhledu sebevědomé ženy.

 

 

Kategorie: