KARLIE KLOSS

Být tak na jeden den v těle Karlie Kloss! Celé dopoledne Bych se zhlížela v zrcadle, ideálně jen v prádle, následně bych zbodla pár dietních sušenek dle vlastní (její) receptury a pak bych se šla prohánět po mostech s legendární kabelkou lv alma v ruce.

Text: Adéla Hálková

 

 

Tahle holka je andílek, i když je na většině fotografií a přehlídkových molech polonahá. Její pohled ale rozhodně není nevinný. Jestli se někdo dokáže proměnit v sexy holku od vedle, je to právě Karlie, a to je zřejmě předpoklad, který musí splňovat všichni andělé Victoria’s Secret, do její - hož klanu už modelka nějakou dobu patří.

Co si budeme povídat, je to žena šikovná, a tak se stala součástí přehlídek a kampaní takových módních návrhářů, jako je Jean Paul Gaultier, Donna Karan, Nina Ricci, Alexander McQueen, Elie Saab, Hermes, Oscar de la Renta nebo Louis Vuitton. Nově se stala také tváří kolekce značky Lindex! A že to Karlie na fotkách opravdu sluší (aby ne, s velikostí 34)! Na snímcích se vedle ní často objevuje také tvůrce kolekce, návrhář Matthew Williamson. Milostný poměr? Kdepak, zde jde o společnou lásku – o lásku k módě. Symbolem celé kampaně je pak tričko s nápisem SHOW SOME LOVE, jehož cílem je podpořit projekt boje proti rakovině prsu (prodává se i v České republice, v prodejnách Lindex, nebo na internetu). Karlie ale není jenom modelka s ladnou chůzí, před časem se vrhla mimo jiné na kariéru kuchařky/pekařky, když světu představila recept na Karlie Kookies – ty nejdietnější a nej - zdravější sušenky na světě, které neobsahují máslo, vejce ani cukr. Video, v němž vystupuje modelka s kamarádkou Jourdan Dunn (která vaření propadla), najdete na Youtube.com. Takže sušen - kami k luxusní figuře! 

 

Jako Karlie Kloss

Karliin vkus je jedním slovem nadčasový, její perfektní tělo, tvář i vlasy není třeba nijak přehnaně zdobit, a proto je modelka za svůj styl blahořečena českými i zahraničními módními kritiky. Mimochodem, její účes se stal stejným lákadlem na mikáda, jako když se před lety nechala ostříhat Jennifer Aniston, hvězda seriálu přátelé.

 

Do rodiny s Ivankou Trump!

Přítelem této dlouhonohé gazely je osmadvacetiletý byznysmen Josh Kushner, švagr slavné poločeské podnikatelky Ivanky Trump. Hvězda si své soukromí ale pečlivě střeží, takže jestli si myslíte, že na webu najdete nějaké pikantnosti z jejího života, snad kromě toho, že z ní španělská Vogue udělala ženu s dvěma podpaždími, tak se pletete. Jedenadvacetiletá kráska se jinak prohání po molech, jezdí na kole, baletí a ve spolupráci s Momofuku Milk Bar vyrábí své oblíbené sušenky. No, neříkala jsem to? Andílek! 

Kategorie: