VŽDYCKY JE CO NA SEBE

Objeví se, když to nejméně čekáme a nejméně potřebujeme. Děsí nás a neumíme proti němu bojovat. Naši muži nás kvůli němu nenávidí a nedokážou nás pochopit. Okamžik, „kdy nemáme co na sebe,“ je ale mnohdy problémem jen naší hlavy, nikoliv skříně. L’amour a Aneta Kuchařová však přicházejí jako spásná armáda a radí, jak proti tomuto zlu bojovat!

 

Ve spodním prádle stojíte před šatníkem a bezradně hledíte na nespočet ramínek a upravených komínků. Srdce vám rychle buší a hodinová ručička tiše odpočítává další a další minuty. Ten okamžik je opět zde. Nemáte co na sebe. Nebo spíš – nevíte co na sebe?   

 

 V čem je problém?   

Uvažujte chvíli, že „nemám co na sebe“ je jako nemoc. Nevím jak vy, ale já si před skříní občas skutečně připadám, jako kdybych trpěla nějakou psychickou poruchou. Když ‚to‘ na mě přijde, pobíhám sem a tam, vyhazuju ze skříní spoustu věcí a někdy se možná i hystericky rozbrečím (to se ale stává jen výjimečně, přísahám!). Proto je potřeba řešit příčinu a položit si zásadní otázku, kdy u nás tento problém nastává. Jedná se snad o situace, kdy chceme vypadat co nejlépe? Může to být první rande, důležitý firemní večírek či jen posezení s přáteli, kde ale chceme zazářit. Důležité je, že zkrátka toužíme udělat co nejlepší dojem, a protože jsme stvoření marnivá, vzhled v tomto ohledu hraje důležitou roli. V tom případě nám nejvíce pomůže vše promyslet co nejlépe předem. Jakmile jsme se už jednou pro něco rozhodly, zasáhne nás uspokojující pocit jistoty a před šatníkem nadále neztrácíme čas váháním.    

 

Kategorie: