ZRÁDNÁ MILOSTNÁ TROJKA

Kam až bychom měly zajít v touze být milována?

TEXT: MARKÉTA PROKEŠOVÁ

 

Celý svůj život se pohybuji v sexu jako ryba ve vodě, baví mě, okouzluje, láká i ničí. Nemyslím si, že bych byla puritánka, zároveň jsou ale ‚vody‘, do kterých bych nezašla. V mém případě totiž hrozí utonutí. Ne tak u mé kamarádky, říkejme jí třeba Simona. Tahle nádherná třicetiletá úspěšná manažerka jedné kosmetické firmy se zamilovala. Dalo by se říci, že osudově. Její přítel byl do ní blázen a snesl by jí modré z nebe v jakékoliv oblasti včetně sexu. Byl to prostě ideální zamilovaný pár.

 

Hlavně být lepší než jeho ex

Randili spolu několik měsíců. Simona neustále vymýšlela pro svého milého nové a nové věci. Znáte to, chcete vypadat milionkrát lépe a nápaditěji než všechny vaše předchůdkyně. A moc chcete, aby vás chlap nejen chtěl, ale aby vás zbožňoval. Simona byla pro tento pocit schopná udělat cokoliv. To ‚cokoliv‘ se jednoho dne přetvořilo do konkrétního plánu – rozdat si to ve třech. Simona, její přítel a k tomu nějaká jiná žena. Prostě švédská trojka, sen všech mužů. Simona si byla jistá, že tímhle svého pana Božského naprosto dostane. Pan Božský byl překvapený, ale že by v téhle chvíli toužil po jiné ženě, než byla Simona, to snad ani ne. Simona si ale trvala na svém, označila svůj nápad za zvědavost a chtěla ho mermomocí realizovat. Důležitým aspektem této touhy byla především také Simonina zvědavost... Nebyla zvědavá na jinou ženu, ale na svého drahého i sama na sebe.

 

Přírůstek se našel na internetu

Nastal ten večer. Simona byla připravená se svým milým a lahví nejlepšího šampaňského ve svém útulném bytě a jen se čekalo na sexuální přírůstek, který si oba vybrali na internetu. Samozřejmě si předem domluvili pravidla tak, aby pak nedošlo k nějakým nepředvídatelným žárlivým scénám. Oba byli hodně zvědaví a vzrušení. Společnice konečně dorazila. Nebudeme tu rozebírat celý večer. Krátce shrnuto, všichni si to výborně užili, až na Simonu. Celý večer trpěla jako zvíře.

 

Nadšení se nekoná, šok přichází

Přestože si celý život myslela, jak moc je tolerantní a osvícená, dívat se na svého milovaného, který má obličej v klíně jiné ženy, který je v jiné ženě, který se jiné ženy dotýká..., to bylo utrpení. Musela pryč. Utekla z bytu, taxíkem se přemístila do jednoho baru v centru a tam začala řádně pít. Její pan Božský jí volal, psal, ale Simoně to bylo jedno. Byla zraněná, oloupená o iluze a připadala si sama. A nejhorší pocit na tom všem byl, že si za to mohla jen ona.

 

Jak zapomenout...

Panák vodky byl ta pravá volba po zbytek večera. Nakonec to nevydržela a už v řádně podnapilém stavu zavolala svému kamarádovi, který vlastnil noční klub, aby pro ni přijel a vzal ji do svého podniku. I tady si dala pár drinků a těšil ji fakt, že místní klienti mají větší zájem o ni než o personál klubu. Simona měla ale jiný plán. Vybrala si tu nejkrásnější holku, která zde nabízela své tělo, a odešla s ní na pokoj. Pak s ní dělala všechno to, co si kdy představovala, že by se ženou dělat chtěla. V hlavě měla ovšem jen dvě věci: alkohol a svého přítele.

 

Vystřízlivění s těžkým koncem

Celá akce skončila vystřízlivěním druhý den, pořádnou morální kocovinou a velkým splínem. Simona byla zklamaná... Jenom nevěděla, z čeho vlastně. Ze svého přítele? Ze sebe? Vždyť si za všechno mohla sama. Vždyť takto to chtěla. Simonin přítel ji našel doma, přivezl jí jídlo, květiny a omluvu. Omluvu za to, že šel do riskantního podniku, který ona vymyslela, navrhla a trvala na něm. Simona ji s pláčem přijala. Že by happy end? Nikdy mu neřekla o tom, jak strávila tu bolestnou noc. Nikdy mu také neřekla o tom, že přemáhá pláč pokaždé, když se milují, a nikdy mu neřekne ani to, že od té doby předstírá orgasmus.

Vidí totiž před sebou neustále scény toho večera, jak její nejdražší souloží před jejíma očima s jinou. A hlavou jí probíhají další děsivé scénáře. Co když se mu to moc líbilo? Co když o tom stále sní a chtěl by si to zopakovat? Není možné, že si vyměnili kontakt a dodneška se potají scházejí?

 

Bolestné hry pro tělo i duši

Asi vám tento příběh připadá příliš banální... Prostě si Simona měla uvědomit, co dělá, a nést za to také následky. Nebo se měla Simona rozejít se svým přítelem v momentě, kdy přistoupil na hrátky ve třech? Či si to prostě jen měla užít a neřešit to? Rozhodnutí je dost těžké, stejně jako momentální Simonina situace. Co z toho ale plyne, je jednoznačné. Měli bychom v sexu dělat jen to, co skutečně chceme. Ne to, co chce jen ten druhý, popřípadě to, co předpokládáme, že náš partner od nás chce a očekává. Sex je samozřejmě i o dávání radosti, nejen o přijímání. Každá radost by ale měla být v tomto směru sdílená. Hry jsou přípustné jen na poli společného nepředstíraného souhlasu. V opačném případě může i hraní skončit bolestně, pro tělo i duši. ♥

Kategorie: