Objevte zázračný svět Hatchimals

 

Po loňském úspěchu v USA se HATCHIMALS představí letos i u nás! HATCHIMALS jsou magické hračky, které žijí ve vajíčkách. A kdo je uvnitř? To je překvapení!

Každé vajíčko obsahuje interaktivní hračku. Děti pečují o vajíčko s láskou a hračka uvnitř citlivě reaguje na každý dotek nebo pohlazení. Její oči se uvnitř vajíčka barevně rozsvítí a vydává roztomilé zvuky, kterými dětem říká, jak se cítí!

HATCHIMALS unikátně využívá dotek dítěte pro svoje zrození a vytvoření pouta mezi nimi. Dítě se tak naučí pečovat o hračku, která se díky kouzlu a jeho péči o ni vyklube a vyroste. Děti tak stále objevují něco nového. Děti si s vajíčkem hrají a starají se o něj a v okamžiku, kdy mu zasvítí duhové oči, se z vajíčka začne klubat překvapení! Zažijí spolu spoustu zábavy. HATCHIMALS se nemohou vyklubat sami. Každý dotek jim pomůže proklovat si cestu z vajíčka! Pak přijde ten ma gický moment a HATCHIMALS se vyklube ven. Chvíle překvapení, který z nich to asi bude? 

HATCHIMALS je unikátní, interaktivní dětská hračka a stejně tak unikátní je rovněž technologie rozšířená realita (augmented reality). Připravili jsme fascinující spojení v jedinečné interaktivní aplikaci HATCHIMALS jako další pře kvapení a možnost, jak si s HATCHIMALS hrát. Bezplat ná apli kace určená pro smart phony a tablety. 

Buďte mezi prvními, kdo objeví magický svět vajíčka HATCHIMALS pro svoje děti. Stačí přijít do ZOO Praha a ještě před vchodem se

vyfotit ‚ve vajíčku‘ a poslat fotku na e-mail soutez@happykidsplay.cz (předmět HATCHIMALS). Jedná se o první představení vajíčka včetně soutěže „ŤUK ŤUK, KOHO MÁŠ VE VAJÍČKU?“ v období od 28. 9. do 6. 10. Doprovodná akce proběhne v restauraci Altán u hlavního vchodu do ZOO Praha, kde se děti mohou vyfotit ve vajíčku, zasoutěžit si o tuto skvělou hračku a další dárky.

Následovat bude slavnostní ODHALENÍ – překvapení ve vajíčku na celosvětový HATCHIMALS DEN 7. října. Akci bude avizovat skoro dva metry vysoké HATCHI VEJCE umístěné v OC Letňany již od 28. 9. Druhou fázi bude doprovázet i aktivnější verze aplikace HATCHIMALS s rozšířenou realitou, kde si děti budou moci ještě více hrát a zažít další překvapení.

Přidejte se s námi do magického světa HATCHIMALS a užijte si spoustu zábavy, překvapení a dárků na www.facebook.com/happykidsplay.cz

Dejte like na www.facebook.com/happykidsplay a žádná HATCHI akce Vám neuteče!

 

Kategorie: