Vyhrajte jeden ze dvou balíčků se sluneční kosmetikou Heliocare v hodnotě 1500 Kč

V nadcházejícím období pravidelně vyrážíte na exotickou dovolenou, míříte vysoko do hor, anebo prostěchcete mít svou pokožku chráněnou před škodlivým UV zářením po celý rok? V tom případě oceníte balíček s lékařskou kosmetikou Heliocare, která vám díky SPF 50 zajistí zdravou i krásně opálenou pokožku.

 

Jaké produkty každý z výherních balíčků obsahuje? 

 

Těšit se můžete na Heliocare advanced spray SPF 50, denní ochranu před UVB/UVA zářením ve formě lehkého spreje, dále na klasický opalovací krém Heliocare advanced cream SPF 50. Nakonec můžete svou pokožku chránit a hýčkat lehkým, tónovacím a snadno se roztíratelným gelem Heliocare color gelcream SPF 50 v odstínu Light, který dokonale zakryje i drobné nedokonalosti vaší pleti. 

 

Produkty jsou vhodné pro všechny typy pleti, pro fototypy I.-IV. a kromě sluneční ochrany umí zabránit i předčasnému stárnutí kůže. 

Více o sluneční kosmetice Heliocare se dozvíte na oficiálním e-shopu www.heliocare.cz. Sledovat můžete také facebookový profil Heliocare CZSKa blog www.vseopleti.cz, kde si přečtete zajímavé články o složení těchto produktů i jak je mezi sebou vhodně kombinovat.

 

Soutěžní otázka zní: Z jaké zeměpochází sluneční kosmetika Heliocare? Své odpovědi posílejte na souteze@casopislamour.cz.

a) Španělsko

b) Finsko

c) Portugalsko

Kategorie: