PISTÁCIOVÝ SEX (BDSM KROK PO KROKU)

Láká vás zažít živočišnou vášeň zcela dána napospas muži, který vás ovládá? Naučíme vás všechny rafinované metody BDSM, které vás i vašeho partnera dostanou do extáze, kterou jste ještě nikdy nezažili.

Text: Laura Máchová

 

V minulém díle našeho miniseriálku jsme vám představili BDSM sex, tedy druh sexu, kdy jedna osoba je podřízená (submisivní) a druhá nadřízená (dominantní), a který je také nazýván sexem pistáciovým - na rozdíl od vanilkového, jenž označuje klasické milování. Pokud o něm sníte, ale zatím jste k němu nesebrali odvahu či tápete, poskytneme vám jasný a podrobný návod. Poradíme, jak vybičovat vaši i jeho vášeň do krajnosti, ale tak, aby se to líbilo vám oběma. Takže čtěte dále, ideálně oba dva.

 

Pouta a provázky

Svazování a spoutávání osoby submisivní se nazývá bondage a většinou s ním nemají problém ani ‚vanilky‘. Vždyť kdo nikdy nezkusil či ho ani nenapadlo svázat druhému při milování ruce nebo je aspoň přidržet? Bondage nabízí víc možností, jak na to. Tou základní je spoutání rukou a nohou. Kdo chce jít ještě dál, může provázkem obkroužit celé partnerovo tělo. Lidé, kteří si v bondage libují, dokážou vykouzlit na těle druhého provazem složité uzly a obrazce, které působí velmi esteticky. Zkusit lze i podvázání prsou, které může být pro osobu submisivní velmi vzrušující. Bojíte-li se bolesti z přitažených provázků, nahraďte je silonkami. Pokud byste rádi praktikovali bondage, nemusíte spěchat do sexshopu či nakupovat na internetu v BDSM shopech. Klidně si vystačíte s tím, co máte doma - šátek, šála, provázek, pásek, lepicí páska (pozor, při sundávání funguje podobně jako voskové depilační pásky). A když chcete rafinovanější ‚hračku‘, pořiďte si pouta. Máte na výběr hned z několika typů: 1. pouta policejní – především kovová, která rychle zacvaknete (jen si hlídejte klíč!). Seženete je i podložené látkou či plyšem, aby tolik netlačila. 2. širší kovová pouta – podobná policejním, ale působí estetičtěji, pozor, abyste nevybrali příliš malou velikost. 3. pouta kožená – to jsou většinou vlastně kožené či koženkové náramky, které se k sobě spojí řetízkem nebo očky. S těmi se dá hrát nejlépe... Na spoutávání můžete použít samozřejmě také provaz, který ani nemusíte kupovat ve specializovaných BDSM prodejnách. Je dobré si ho osahat, zda příliš neškrábe. Pokud vás ale vzrušují spíše řetězy, velký výběr najdete třeba v hobby marketu. Nezapomeňte i na očka, skoby, zkrátka to, díky čemu lze řetězy bez potíží propojovat. Když nebudou v hobby marketu, pak např. v chovatelských a v jezdeckých potřebách. 

 

 

Naplácání, výprask

Tedy spanking. Asociace z dětství moc sexy nebudou, ale vězte, že takový malý výprask na holou může být úžasnou předehrou. Jde jen o intenzitu bolesti, která bude pro vás vzrušující. Nejméně bolí klasické naplácání rukou, pokud nejste masochisticky založeni (zaměření na bolest), doporučujeme i např. širší kožené plácačky, či ještě lépe důtky z plátků kůže. Ty můžete zkusit nejen na pozadí, ale i na jiné části těla. Vzrušující je jejich dotyk na prsou a s opatrností také na přirození. Toužíte-li po větší bolesti, můžete výprask realizovat vařečkou nebo opaskem, chcete-li další sexy spankingové pomůcky, doporučujeme vám třeba jezdecký bičík. Velký bič je určen spíše otrlejším, stejně tak jako rákoska. Na druhou stranu, když přijdete spankingu na chuť, může být pro vás takový výprask rákoskou a pár dní bolavý zadeček při každém dosednutí nesmírně vzrušující připomínkou toho hezkého, co jste zažili.

 

Kategorie: