SEX ONLINE

Vztahy na dálku nefungují, co ale i přes desatero moří, hor a lesů funguje docela dobře, je sex. Sexuálně laděná komunikace má jako každá jiná svoje pravidla. Tak na nic nečekejte, žhavte dráty a žhavte jeho.

TEXT: KVĚTUŠE DIVOKÁ

 

Když jsem dvakrát do měsíce prošla celní kontrolou – poprvé mi z příručního zavazadla vysoukali zbraň hromadného ničení, můj fešný vibrátor, podruhé si ke kávě ponechali balíček s buchtami, se kterými se matka mého milého jistě pachtila celé odpoledne (já jela s jinou výbavou), říkala jsem si: „Tohle vydržíš a pak už nikdy víc!“ A tak jsem si na ony komické scenérie vzpomněla v letadle na cestě do Austrálie, na cestě za mou novou láskou. Opět jsem měla v kufru vibrátor, koláče (zase jen od maminky) a v ruce mi od korpulentní letušky spočinuly úhledně zabalené ponožky a vůbec ne stylové klapky na oči. Vztahy na dálku jsou na nic, a to především pro romantické duše. Muže, o němž se vám každou noc zdá, nemůžete pohladit, v noci se k němu přitulit, i když je Skype zapnutý celou noc. Zkrátka a dobře je víc věcí, které nemůžete, než těch, které smíte, a to je už z principu na dvě věci. Co je ale při běhu na dlouhou trať opravdu zábavné a vzrušující, je online laškování! Také mi chvíli trvalo, než jsem se před kamerou ‚otrkala‘. S telefonem to jde rozhodně snáz, proto jej na rozjezd doporučuji. Abyste se ale neděsily těch oscarových hereckých výkonů, které od vás nikdo neočekává, skutečně ani on ne, slibuji, že se vše hezky zautomatizuje, naučíte-li se pár vychytávek, a po jisté, krátké době se z vás stane star lechtivých snímků, kterým budete vy a váš partner zároveň i režiséry. Začneme ale úplně od začátku. Proč že je online sex tak důležitý? Tento článek totiž není jen pro menšinu, jejichž láska se rozhodla zkusit štěstí na jiném kontinentu. Jezdí váš muž na služební cesty? Chystáte se na pracovní či studijní stáž? Jistě se najde alespoň týden, kdy budete od partnera odloučeny, a tento čas se současně stane tím nejžhavějším ve vašem sexuálním životě. Chyťte se mne na poprvé za ruku a pojďme společně vyťukat jeho číslo.

 

Nažhavte ho eSeMeSkou

Všichni rádci se svorně shodli na tom, že byste měla nejdříve zjistit, zdali je váš muž sám, nemá jednání, a teprve potom jej můžete odzbrojit svůdnou zprávou. Je to blbost. Když totiž bude v obležení kolegů, prožije si dobrodružství ze vzrušení dvakrát více! Proto se po ničem nepiďte a pracujte již od rána. Jestli vás večer čeká sexy video nebo telefonický hovor, musí se na vás těšit. A protože jsem kamarádka, řeknu vám, co mě v lechtivé komunikaci nikdy nezklamalo (a jeho taky ne). Muži reagují na slovo vlhký stejně jako ženy na slovo Prada. Tedy všechno, co může být vlhké, maximálně zvlhčete a skloňujte dle potřeb. Zapomeňte na užívání lékařské terminologie – vagína, stydký pysk a nedej bože řitní otvor – toto je hodina tvůrčího sexy psaní, nikoli biologie. Protože jsme slušný časopis, musím se spolehnout na vaši fantazii – zdrobněliny vašeho pohlaví končící na –ička jsou naprosto ideální, ovoce či mořské úlovky vypuďte z mysli.

V popisování musíte být velmi detailní a přesné – „Chci se s tebou milovat!“ prostě nestačí. Nemusíte vymýšlet supernápadité romány. Popište ‚akci‘ velmi, velmi podrobně. Čím delší sms, tím větší touha! Jestli ale cítíte, že je to nad vaše síly, nebo se vám těžko hledají vhodná slova (a než aby zpráva sklouzla do komediální roviny), svršky dolů, telefon do ruky a vykouzlete vše říkající mms.  

 

Předehra je grunt!

Chtěla jste muži vyprávět, jak vás vytočili sousedé z prvního patra? Kdepak! Žádná rekapitulace denních událostí, na to budete mít i pak času dost. Nalejte si sklenku vína (muži nejsou stydlivé plémě, proto si dopřejte dávku odvahy dle potřeby), a provokativně při hovoru usrkujte, mluvte potichu, dokážete mít trochu zastřený hlas? Určitě ano! Pokud se chystáte usednout či ulehnout před web kameru, je stylový oděv a sexy prádlo nutností, pokud je před vámi telehovor, je nutností to samé. Sexy se musíte cítit především vy – partner to z vás vycítí. A vydržte v tom oblečení chvíli!

 

Zapojte představivost

Jestli vám něco říká seriál Sex ve městě, jistě si vzpomenete na díly, ve kterých řeší Charlotte impotenci svého manžela. Já, na rozdíl od tamního psychologa, nedoporučuji (a už rozhodně ne jako vzpruhu) dávat intimním partiím jména – protože potom se může stát, že škuner do vaší Rebeky nikdy nedopluje. Jinak se fantazii meze nekladou, ba právě naopak – na co nemáte kuráž v reálném styku, vyzkoušejte po telefonu, nikdo vás nevidí. Popište mu, jak stojíte nahá v kuchyni a lžící nabíráte zmrzlinu z vaničky. Jejda, to je náhoda, právě vám kus zmrzlé čokolády spadnul na bradavku!

 

Světla, kamera, jedem!

Zkontrolujte nejdřív sama, jak na kameře vypadáte, tuto funkci mají i podprůměrné počítače. Světla musí být tlumená (skryje se dost nedostatků i případné zardění), vaše poloha před ní je dokonale promyšlená – každému sedí jiná pozice, vy jste na boku sexy, jiný vypadá jako vorvaň. Zvolte do outfitu alespoň jeden výrazný prvek, který připoutá sexuální pozornost, já sázím na klasiku – červená ústa nebo obrovský náhrdelník místo podprsenky. Cyber sex můžete praktikovat také po sms a mailech, ale není to ono!

 

Moje jediné přání je opakování

Jste v náladě, víte, co máte mít na sobě, partner je po ranní zprávě celý nedočkavý, tak ať už držíte v ruce telefon či ležíte před monitorem, vezměte otěže do svých rukou, nic jiného při sexu na dálku podržet nemůžete. Nechte partnera mluvit, jen když se ho zeptáte. Zeptáte na to, co má rád, co se mu líbí, co chce, abyste dělala jemu, případně sobě. Pak si na oplátku řekněte vy. Uspokojovat se můžete najednou, či se můžete postupně dívat. Nenáročnému partnerovi bude stačit svlékání a hlazení, můžete to vyžadovat při prvním online sexu. Pořádný chlap bude ale chtít víc. Chopte se pomůcek (telefonu ne, buďte na něj hodné, budete ho ještě potřebovat!), dělejte jen to, co je vám příjemné, vy znáte své tělo nejlépe.

 

Sex na ovládání

Doba pokročila, proto se s partnerem můžete uspokojovat také nejrůznějšími pomůckami, které ten druhý řídí na dálku. Nejlépe hodnocenou hračkou s dálkovým ovládáním, jež má váš partner s sebou na cestách, jsou stroje Mojowijo.com. Zajímavou inovaci testují také v Austrálii – jedná se o spodní prádlo, pozor, je celkem sexy, Fundawear značky Durex. Kromě prádla potřebujete ještě smartphone a příslušnou aplikaci. Přítel se pak pouhým dotykem obrazovky může ‚mazlit‘ s vašimi ňadry a jinými partiemi. Na tento pocit si ale budete muset evidentně zvyknout.  

 

Kategorie: