Osobní vibrace

(SPOČÍTEJTE SI, CO VÁS ČEKÁ)

Čeká vás láska, štěstí, zdraví a pohoda nebo mnoho těžké práce? Vypočítejte si to.

Numerologové tomu říkají výpočet osobní roční vibrace. Osobní proto, že se týká přesně vás a je odvozena od termínu vašeho narození a vibrace, protože vám předurčuje jisté číslo, pod jehož vibrací nebo, chcete-li, vládou budete po celý rok, tedy, bude celý váš rok ovlivňovat. Ne však kalendářní, ale, jak už název ‚osobní‘ vypovídá, od jedněch vašich narozenin k druhým. A proč je toto číslo dobré znát? Protože vám prozradí, jaký váš rok bude, co se vám v něm bude dařit, tedy, co si v něm máte naplánovat, a co naopak nechat na roky příští.

 

JAK NA TO:

Napište si na papír datum svých narozenin, tedy den a měsíc. A místo roku narození rok, pro který chcete vibraci vypočítat.
Příklad: Narodili jste se třeba 29. 5. a chcete vědět, co vás čeká letos, napíšete si: 29.5.2013. Poté všechna čísla sečtete a budete sčítat tak dlouho, dokud vám nevyjde jednociferné číslo. V našich životech jsou totiž podle numerologů pravidelné stále se opakující devítileté cykly.
Příklad: 2+9+5+2+0+1+3 = 22 = 4 To znamená, že budete od 29.5.2013 do 28.5.2014 pod vibrací – vládou – čísla 4.
Pozor: Je vysoce pravděpodobné, že změny týkající se přechodu z jednoho čísla roku do druhého nastanou pozvolna už třeba jeden nebo i dva měsíce před vašimi narozeninami. Přechod do další vibrace totiž není nikterak násilný, ale předem na sebe upozorňuje.

 

VÝZNAM JEDNOTLIVÝCH ČÍSEL:

1)

Rok pod vládou jedničky je zahájením nového cyklu, a tak vypadá podobně jako začátek jara, je plný života, energie, optimismu. Půjde tedy o rok aktivní a ve znamení začátků, ideální pro novinky, nové projekty a vylepšení stávajících. Je dobré spoléhat spíše na sebe, poslouchat sami sebe, vnímat, co skutečně chcete, a jít za tím. Je třeba dořešit staré resty, jinak si je můžete s sebou táhnout po celý devítiletý cyklus. Možná se můžete cítit kapku osamělí, i když budete ve společnosti a máte partnera, ale to s vibrací jedničky souvisí. Poslouží vám to k sebeuvědomění.

2)

Vibrace dvojky je převážně vztahová. Láska a obecně citový život bude na prvním místě. Jste-li single, máte šanci potkat toho pravého, a jste-li ve vztahu, vězte, že tohle je skvělý rok k uzavření šťastných manželství. V roce dvojky rozhodně nezůstávejte doma, vyrazte mezi lidi, spolupracujte s nimi. I co se pracovních projektů týče, půjdou vám lépe ty zaměřené na kolektiv, měli byste myslet na to, že sami to tentokrát tak daleko nedotáhnete. Požádejte o pomoc i sami pomáhejte.

3)

Rok myšlení, osobního rozvoje a komunikace. Výborná doba na zahájení jakéhokoli studia, rozvíjení vašich mentálních schopností, upevnění společenských kontaktů a získání důležitých pracovních přátelství. Tento rok si přímo vynutí, abyste pracovali ‚hlavou‘, a pokud jeho volání nevyslyšíte, nebude se vám dařit psychicky (budete nepříjemní, kritičtí) i fyzicky (migrény, nespavost, noční můry)... Zaměstnávejte svou hlavu, jak to jde, a hlavně přestaňte zabředávat zbytečně do nudy všednosti. Také je to výborný čas vyřešit stará nedorozumění s blízkými (rodina, přátelé, expartneři...)

 

Kategorie: