ALIBI NA MÍRU

Všem nevěrníkům a nevěrnicím se blýsklo na lepší časy! V podání společnosti Alibi na míru dostala rada Dr. Plzáka „zatloukat, zatloukat, zatloukat“ zcela nový rozměr – bylo jen otázkou času, kdo nebo co povýší podvádění na novou olympijskou disciplínu. Ale vlastně proč ne, pokud již podvádíme (z tohoto výčtu nelze odebrat žádného z nás, autorku článku nevyjímaje) nebo podvádět budeme, dělejme to alespoň na úrovni!

TEXT: ADÉLA HÁLKOVÁ

Peníze a sex hýbou světem. Další hybnou silou, jež dokáže několikanásobně zrychlit rotaci země kolem své osy, je bezpochyby nevěra. Budu se ohánět slovy doktora Plzáka, který tvrdil, že během let je třeba se s určitou lží smířit. Přiznejme si, že i když jsou parohy stylovou ozdobou a jelen je zcela jistě ušlechtilé zvíře, nasadit si je toužíme maximálně nad dveře naší chalupy a přehršel ušlechtilosti je v jistých případech (minimálně v těchto) jen na škodu! Bylo by ale naivní věřit v dobrý nebo lepší svět. Lidé se podvádějí napříč generacemi, každý den pozdravíte alespoň jednoho nevěrníka a odborníci již otevírají stý šanon a nepěkná lejstra v něm nadepisují stále týmž nadpisem – „Proč ženy podvádějí?“ a „Proč podvádějí muži?“. Má benevolentní povaha jisté pohnutky k nevěře chápe, ale o tom až jindy. Možná i vaše nátura nevěru zcela nezatracuje, vždyť kdo ví...? Jsme ochotní se s jejím výskytem smířit u jiných, panika nastává, cítíme-li její přítomnost v naší těsné blízkosti, jak plíživým tempem zahlcuje naše těla – lepí se na nás a po čase smrdí. O nevěře jako takové dnes řeč ale nebude, nevěra je ‚jenom‘ příčinou změn našeho chování. Partnera si vybírám nikoliv podle jeho skálopevně odmítavého přístupu k nevěře, i když počáteční oblouznění mě k myšlence přerovnání priorit svádělo již několikrát, ale dle jeho bystrosti a závitů schopných fungování. Pokud mi tedy přítel bude chtít, jak se říká lidově, zahnout, předpokládám, že je natolik chytrý, aby se se svými nově nabytými zkušenostmi nesvěřoval přátelům, mým přátelům, rodině, nebo nedej bože mně!

Nejsem úplný citový ignorant – bavíme se o zkušenosti, která je rychlá, pro okolí bezbolestná a nenese s sebou žádné následky (chuti to zopakovat nezabráním!). Provalení se přítelovy nevěry na povrch je smutné (to, že na to vůbec pomyslel), smutnější (že to skutečně udělal) a ještě navíc zesměšňující (nechal se při tom nachytat!). Není schopen efektivnějšího krytí, pokud mu na vás skutečně záleží? A zřejmě právě pro ty, kdo mají i při malé lži tváře dmoucí, a mnohé další, je zde společnost Alibi na míru. Je to projekt mladý, vznikl v roce 2012, a na české půdě jistě inovativní – proč jsem jen nebyla rychlejší?, v dnešní společnosti je to dokonalý podnikatelský záměr! O chutnosti a nechutnosti nabízených služeb nechť si udělá každý představu sám. Jen avizuji, že tímto tématem zaberu pár následujících stran. Pokud teď imaginárně lomíte rukama, podívejte se na to z té lepší stránky – je jen na vás, zda si s nadšením (Vnitřním! Sedí vedle vás vaše žena či muž!) poznamenáte internetové stránky, nebo naopak budete k novým a novým záminkám vašeho partnera, proč nemůže být s vámi večer doma, obezřetnější. Alibi na míru ale nepomáhá jen nevěrníkům! 

 

Nejsme vaši přátelé!

„Chceme poskytovat profesionální a diskrétní služby lidem, kteří chtějí žít podle sebe, a to bez rizika, že je za jejich počínání bude někdo soudit. Někdy zkrátka nelze odmítnout účast přirozenou cestou!“ říká zakladatel Alibi na míru pan Petr Macháček. „Lidé se mylně domnívají, že pomáháme pouze těm, kteří spřádají plány na nevěru a chtějí vést dvojí život. Není to pravda, část našich zákazníků nás kontaktuje například proto, že chce překvapit nic netušícího partnera, nebo si chce prostě udělat chvíli jen pro sebe. Tito lidé se touží vyhnout neshodám s partnerem, expartnerem, zaměstnavatelem a dalšími. Není tajemstvím, že společnosti našeho druhu ve světě fungují již řadu let a prosperují! Veškeré služby jsou konstruovány tak, aby byly dostupné pro kohokoliv, naši klienti nejsou jen horních 10 000,“ upřesňuje spektrum zákazníků majitel. Alibi na míru nám tak v jistých situacích supluje našeho nejlepšího přítele.

Co uděláte, chcete-li strávit víkend s jiným mužem nebo se věnovat svým partnerem nepochopeným koníčkům? Vymluvíte se na kamarádku. Filozofie společnosti zdůrazňuje, že ONI, parťáci na míru, nejsou vaši nejlepší přátelé, jsou vaši jediní přátelé! Spoléhat se na loajalitu přátel a rodiny se mnohdy nevyplácí. Jistě jste již byli svědky toho, že přítel, ač možná nerad, ono tajemství někomu vyzradil. Možná na to, že vám kryl záda, prostě jen zapomněl. Alibi na míru je na vašem úspěchu finančně zainteresována, tudíž udělá všechno pro to, aby vše klapalo tak, jak má. 

 

Kategorie: