BOŽSKÁ TAŤÁNA

Narodila se ve slovenské Trnavě a všichni ji vnímají jako krásku z východočeského Opočna. Díky tomu, že pochází ze smíšeného manželství slováka a češky, se v ní snoubí česká krása se slovennskou energií a temperamentem.

Text: Daniela Révai

 

Taťána je pro mnohé kontroverzní žena a není se čemu divit. Stejně jako každá úspěšná a krásná žena čelí různým pohledům okolí – muži ji zbožňují, ženy buď nenávidí, nebo obdivují, ať tak nebo tak, je Taťána doposud historicky nejúspěšnější Českou Miss. Může se chlubit nejenom titulem Miss České republiky 2006, ale především titulem největším – Miss World, kterou se stala před sedmi lety, když ve finále soutěže krásy porazila s přehledem stovku ostatních krásek ze všech koutů světa. Táňa vyrůstala sice na Slovensku, po rozvodu rodičů se ale s matkou vrátily do Česka. Má dvě sestry, které jsou neméně krásné jako ona – zpěvačku Livii a Kristýnu. Krásu zdědily všechny tři po své matce, která je už od dětství vedla k samostatnosti a také ke snaze ukázat světu, co v nich je. Kolem Táni bylo vždy hodně mužů. Těmi vyvolenými se stali třeba pražský radní Milan Richter nebo americký model Len Carlson. A i když to byl jen vztah čistě pracovní, setkání s idolem mnoha žen, Justinem Timberlakem, jí můžeme opravdu závidět. Před dvěma lety společně natočili videoklip, kde Táňa hraje sexy agentku. A pokud tamtamy bijou pravdivě a objektivy fotoaparátů nelžou, nejkrásnější ženu světa teď objímá hudebník Ondřej Brzobohatý. Dlouho svůj vztah tajili, až na začátku července na festivalu v Karlových Varech bylo jasno – ti dva teď patří k sobě. A co víc, Táňa i díky novému vztahu možná nastoupí na dráhu herečky. Nepotvrzené informace totiž mluví o tom, že by se letos na podzim měla objevit v seriálu Gympl. Táňa prostě nezahálí. V roce 2008 spatřila světlo světa Nadace Krása pomoci, kterou založila právě Taťána. O čtyři roky později se stává bonďatá kráska ambasadorkou soutěže Elite Model Look. Snaží se prosazovat, aby se v této soutěži neobjevovaly dívky s příznaky anorektického hubnutí. Podle Taťány je krásná přirozená štíhlost.

Být nejkrásnější ženou světa ale něco stojí. Táňa pravidelně sportuje a stará se o sebe, jak nejlépe to jde. Podle ní je nejdůležitější chránit pleť před sluníčkem, které si ráda užívá. Říká se, že podstoupila několik plastických operací. O tom nechceme spekulovat, ale při pohledu na její maminku je to poměrně jasné. Geny tady byly hodně štědré. A Česko může být na svou Miss World opravdu pyšné!  

 

 

Kategorie: