Co nám kazí sex

Máte sex. A možná máte i dobrý sex! Ale že pořád není skvělý? Zřejmě stále existuje něco, co vám k onomu nejslastnějšímu prožitku stojí v cestě. Vyhoďte to něco, případně někoho z vaší postele, jde přece o vás a o skvělé milování!

TEXT: Květuše Divoká

 

Odstraňte níže uvedené neduhy z vašeho partnerského vztahu a čeká vás milování, jaké jste nezažila. Čtěte pozorně, klidně i dvakrát, jací že jsou zabijáci v touze po sexu a následném aktu? Zbavte se obojích – fyzických i těch psychických! 

 

1. Muži

Skvělý sex nám dokáže zkazit špatná nálada i televizní kulisa Máme rádi Česko, ale nikde se nepíše, že největší hybnou silou ke špatnému sexu je muž – sobecký, líný, nevynalézavý, otrávený mužský. Jste-li již nějaký čas ve spárech chlapa, který při sexu myslí především na své vlastní uspokojení, nebo máte doma ‚ležáka‘, jehož největší fyzickou námahou je pokyn ruky mluvící k vám slovy: „Tak naskoč!“, případně máte muže, pro kterého platí rovnice sport = zábava/sex = otrava, je vcelku jasné, že jste od skvělého sexu na hony (ano, to je to jediné, co vám v tomto vztahu zbývá) daleko. Asi nemusím říkat, co by v těchto případech pomohlo, nebo ano? 

 

2. Sebevědomí

Měla jsem komplex ze svých prsou – jsou velká (slyším vás, jak mě vy s těma parádníma dvojkama pomlouváte za rouhání se!). Věřte mi, při sexu s nimi není, nebo spíš nebyla, žádná legrace, možná se někdo bavil, nevím. Když ležím na zádech, provokativně se roztečou do boku (nemám si kam položit ruce!), v poloze nahoře bijí do obličeje jeho, zezadu pak mlátí do obličeje mě! Když mi bylo asi dvacet, jeden můj ‚milovaný‘ mi podprsenku při sexu ponechal – a to neměl dělat! Akt bez opěvování ňader, jež mi dokázalo spravit náladu při sexu i po něm, mi vyvolal minimálně měsíční úzkost! Je to samozřejmě hloupost – naši muži mají naše prsa rádi. Zbožňuju svoje tělo takové, jaké je, a svá prsa bezbřeze obdivuju! Vím totiž, že když to budu dělat já, klidně i nahlas, pak to budou dělat muži taky a moc rádi!

Dalším trnem – jedním z mnoha trnů – v oku dam (nikoliv mužů!) je náš celkový vizuální stav od krku dolů. Velký zadek, povislá prsa, celulitida, špíčky nás nutí k jedinému – zhasnout světlo! A když nic nevidím, nic si neužiju! To, že je chlapům naše pomerančová kůže upřímně jedno, mi před pár dny vyprávěl životem protřelý kamarád Aleš. „Při sexu z boku žena myslí na krabatící se břicho, chlap myslí na sex, maximálně zahlídne jedním okem bradavky. Když máte dát nohy do praku, myslíte zase jen na krčící se břicho! Proč? My myslíme zase jen na sex – maximálně na to, jak jsme ve vás hluboko.“ Aleš má v tomhle ohledu svatou pravdu! A navíc, máte pár kil navíc? Chcete se honit hodiny kolem domu? Udělejte radost jemu i sobě, spálíte minimálně 144 kalorií! 

 

3. Stereotyp

Není pochyb o tom, že sex v misionářské poloze je dobrý, ale ne na každý den/týden. Změna je radostí života. Bojíte-li se vy nebo váš partner experimentovat, náruživých hrátek se jen stěží dočkáte. A když se jeden z partnerů nudí v posteli... Pokud se stydíte, začněte jemně. Nemusíte si na první pokus kupovat latexové body. Měňte polohy, každé milování vyzkoušejte jednu novou, vyberte si tu, při které byste se mohla cítit příjemně. Partner vaši snahu jistě ocení, a pokud ne, tak je zkrátka něco špatně. Pamatujte, že lenost je nepřítelem sexu č. 1. 

 

4. Alkohol

Vypila jste dva litry vína a myslíte si, jak jste sexy? Omyl! Zamotaný jazyk i nohy mužům sexy nepřijdou. Velké množství alkoholu způsobuje únavu, zabíjí libido a vůbec schopnost jakékoliv sexuální aktivity, o vašem výkonu či nelibé vůni z úst nemluvě. Pokud si však dáte dvě sklenky, vašemu sexuálnímu životu to jen prospěje! Alkohol uvolňuje, ztrácíme po něm zábrany, navíc si navzájem připadáme atraktivnější. 

 

Kategorie: