Sexuální rošády

Celozrnný chléb s máslem a kapkou spermatu, zhroucený sprchový kout a zhroucená, neuspokojená Veronika v něm, kráska s líbezným kukučem a dmoucím se rozkrokem... Vaše sexuální příhody jsou mi inspirací a věřte, že se jimi, obzvláště těmi bizarními, probírám opravdu s radostí! 
TEXT: Květuše Divoká

Tohle číslo je valentýnské,“ ujišťují se kolegyně, že vím. „Tak bys mohla psát víc o milování a mohla bys být víc hodná.“ A to já zase budu, když si to někdo přeje – budu hodná na sebe. Na paškál si totiž vezmu vás, mí sladcí čtenáři. Po sexuálních příhodách lačním. A tak se stalo, že jste za ty měsíce můj online žaludek naplnili k prasknutí. Teď to tedy musí ven, to je zákon přírody. A i když jsme my sexuchtiví jedna partička, nebojte se, že by se z této rubriky stala zábavná rošáda na pokračování. Rozdíly mezi tímto žánrem, a jak já říkám, investigativní sexuální žurnalistikou jsou přinejmenším dva – nám scénáře jistých situací vlepil na holý zadek život sám a zadruhé, jakékoliv opakování je zcela nežádoucí. Takže žádná bulvární pikanterie, informativní potenciál tohoto článku je velmi silný. Jak jinak! Možná jej píšu ale taky proto, aby naše těla a stále se chechtající mysl došly smíru. Čert ví. Vy než se začtete, nezapomeňte, že co se už jednou stalo někomu jinému, může se přihodit i vám!

TRIK S KONDOMEM
Možná tu hádanku znáte: Domů se vrátíte pod vlivem, přesto vás přesvědčení a jistá zodpovědnost nabádá k tomu, abyste použili kondom. Sex byl báječný, dáte si chvíli pauzu a pokračujete znovu. Druhý den jej úpěnlivě hledáte. Ale ON v posteli není, vedle ní taky ne, pod gaučem není a v koši jakbysmet! Asi hádáte správně. Z kondomu se i malým nedopatřením může stát pesar. Jenže, co když se vám tam uvelebí plný? Je sice fajn, že jste ve svých názorech skálopevní, ale přeci jen čtenářka Kateřina předhazuje taky tuhle variantu. 

Chcete vědět více? Čtěte v L’amour, které je právě na stáncích!

Kategorie: