DOKTOŘI ZLOMENÝCH SRDCÍ

Jejich ordinace praskají ve švech a lidé je přirovnávají k ‚srdečním chirurgům‘. Říkají si heartbreak couchers a umějí si poradit s jakýmkoli pošramoceným srdcem. A to i bez toho, aby si nešťastníci po rozchodu museli svůj žal a deprese prokládat panáky vodky...
TEXT: EVA FINSTERLOVÁ

Přiznejte si, jak jste se cítili, když jste někomu nabídli srdce na dlani a on ho rozcupoval na kousíčky? Trávili jste doma hodiny usedavým pláčem, otravovali jste všechny kamarády i známé, dokud jste jim nevymluvili díru do hlavy? Nebo jste svůj objekt touhy každých pět minut šmírovali na Facebooku, jestli už si za vás náhodou nenašel náhradu, popřípadě jste sem tam uveřejnili na zdi nějaký jedovatý status?

Každý svůj srdcebol sice prožívá jinak, ale co si budeme nalhávat, rozchody jsou hnusná věc, hned po autonehodách a sebevraždách, a patří k tomu nejhoršímu, co člověka může v životě potkat. Za velkou louží už však na porozchodová traumata mají účinnou zbraň. Americká srdce polámaná na kousky nyní ve velkém směřují k rukám zkušených heartbreak couchů. Pravda, majitelé takových srdcí musejí sáhnout hodně hluboko do kapsy, ale světe div se, z couchů zlomených srdcí se stává fenomén!

Jak takový heartbreak couch funguje? Dozvíte se v březnovém čísle L’amour!

Kategorie: