SEXUÁLNÍ TYGŘICE

Tajemství střežené generacemi žen na různých kontinentech světa vyplouvá na povrch. Moderní tygřice se učí používat sexu jako odrazového můstku ke svému osvobození a především štěstí.

TEXT: ERIKA FAUNOVÁ

 

Představte si svět jako džungli. V křoví se krčí králíček, dlouhou plání pádí plachá laň, věrný pes čeká před domem, medvěd samotář bloudí lesem, kukačka se právě stěhuje do cizího hnízda a pod rouškou tmy číhá šelma. Je nenasytná a chystá se na lov. Život ve městě džungli vzdáleně připomíná. Jenom kulisy jsou jiné. Novodobá lovkyně se místo po lesních cestách pohybuje po dlážděných ulicích (samozřejmě na vysokých podpatcích) a přesně ví, co chce. Ulovit mladšího muže a užít si románek se spoustou skvělého sexu. Dům představuje hnízdo, kam svůdkyně se starším datem narození láká své zdánlivě nevinné oběti. Když nastane noc, vyráží do ulic. Dobře ví, že tma jí sluší a že přikryje menší vady na kráse. Řeč je o tygřicích, pumách, lvicích, zkrátka o ženách, které by rády ulovily mladšího zajíčka. Protože šelmy láká čerstvé maso. Být tygřicí je zábavné a osvobozující. Stále totiž platí pravidlo, že na lásku, nebo přesněji řečeno na sex, musejí být dva.    

 

Sexuální evoluce  

V celé historii lidstva se na ženy pohlíželo z hlediska jejich ceny, kterou vyjadřovala hodnota otcova jmění, výše věna, jejich mládí a krása, tedy i schopnost rodit děti. Ještě v generaci našich babiček se považovalo za vhodné, aby se muž ženil přibližně ve třiceti letech se ženou kolem dvaceti let. Muž potřeboval čas, aby si vybudoval kariéru a získal bohatství, a tak mohl podporovat manželku. Mladší žena mu poskytla sexuální uspokojení a na oplátku získala finanční zajištění. V mladém věku měla také dostatek času, aby muži porodila potomka. V moderní západní společnosti už se ženy nesměňují za půdu nebo za stádo dobytka. Nemusejí se vdávat z finančních důvodů, věk nehraje roli a partnera si samy vybírají. Se zažitými představami se ženy doposud nerozloučily, a tak se většinou z čisté lásky nebo kvůli praktickým důvodům vdají. Poté, co porodí děti a splní úkol, který se od nich jako od žen i ve 21. století očekává, začne jim chybět pocit uznání. Vědomí, že svůj dosavadní život obětovaly snům mužů a dětí, je děsí. Každá žena totiž potřebuje, aby ji muž uznával a ctil bez ohledu na to, kolikrát se ocitla v porodnici. Společnost běžně schvaluje svazky starších mužů s mladšími ženami – a bylo tedy jen otázkou času, kdy ženy objeví potěšení ze vztahů s mladšími muži a budou na svoje rozhodnutí hrdé.    

 

Co nevíte o svých předcích   

I když se to zdá být neskutečné, zálibu v mladších mužích měly ženy odjakživa. Už tři tisíce let staré taoistické texty popisují potenciál takzvaných bílých tygřic a jejich učení. Tyto ženy prováděly sexuální a duchovní cvičení pro zachování krásy a mladistvého vzhledu. Naučily se absorbovat mužskou energii, a díky ní tak obnovovaly svou krásu. Ale i na evropském území si ženy navykly sbírat sílu z mužů bujících mladou energií. Zatímco byli staršinové kmene na lovu mamuta, jejich ženy zanechané v jeskyni si ochočovaly mladší muže a využívaly jejich ochoty (nejen) k vydělávání kůží a zpracování masa. Když ve středověku vyrážel rytíř do války, zamykal lůno své milované do cudného pásu. Dobře věděl proč. Mladí zbrojnoši se nemohli dočkat, až se pokusí dobýt opuštěnou ženu. Vysoká úmrtnost navíc mladé vdovy odsuzovala k doživotnímu celibátu a to si přece ženy nemohly nechat líbit. I v dobách osvícenství si často brali starší muži mladší ženy. Starší muž zemřel, zanechal po sobě mladou ženu, okolo které se samozřejmě najednou vyrojilo mnoho lačných mladíků. Sexuální revoluce v 60. letech zbořila mnohá tabu a tygřice začaly být ve společnosti akceptovány. Veliký kus práce odvedly slavné ženy, které se netajily svými vášněmi. Pětapadesátiletá Madonna randí s o polovinu mladšími muži, podobnou zálibou prosluly také Elizabeth Taylor, Raquel Welch, Joan Collins nebo Sharon Stone. Takové ženy nemají zájem o manželství ani potomstvo. Obojím si už totiž prošly. Mají svoji kariéru nebo jsou finančně nezávislé a sexuálních sil mají nadbytek. Vyzařuje z nich navíc sebedůvěra a sex-appeal, na který okamžitě reagují fascinovaní muži.    

 

Kategorie: