Nenechte se na dovolené odradit škaredým počasím a přiberte dostatek mini her

 

Chystáte se s dětmi na letní dovolenou a určitě nepočítáte se špatným počasím či nenadálou událostí, která vám plány překazí a přinutí vás zůstat doma se znuděným potomkem. Naštěstí se stačí předem trochu připravit a mnohonásobně se vám to vrátí v podobě zabavených dětí. Má-li vaše rodina ráda deskové hry, ale nechce se vám brát s sebou velké balení, sáhněte po praktické cestovní verzi od firmy Ravensburger, při těchto hrách musí vaše ratolesti zapojit kritické myšlení, aby hře porozuměly na rozdíl od video her, kde míra zapojení není tak vysoká. Pomohou rozvíjet jejich strategické myšleni nebo naopak pohotové reakce.

Než se tedy společně vydáte na prázdniny, přečtete si naše tipy na mini verze deskových her.

Star Wars Mini Novinka 2016

Boj s Impériem pokračuje! Jen ten, kdo sestaví silný tým rebelů, dokáže tento boj vyhrát! V této napínavé hře se společně s postavami z filmu Star Wars vydáte na cestu za dobrodružstvím. Ke zrodu skutečné aliance rebelů  bojující proti tyranii vám pomůže trocha soustředění a rychlé reakce. 

Cestovní desková hra Star Wars Aliance rebelů je dostupná za doporučenou cenu 269 Kč.

NANU Novinka 2016

Podaří se vám zapamatovat si, který obrázek leží pod kterým barevným žetonem? Děti to zpravidla zvládají lépe než dospělí a snadno je tak poráží. Zábavná naučná hra pro děti od 4 let, která učí barvy a tvary, rozvíjí paměť, postřeh a koncentraci. 

Paměťová hra pro malé i větší hráče je dostupná od 1. června 2016 za   doporučenou cenu 239 Kč.

 

Sound Quartett Novinka 2016

Ten komu se podaří nasbírat kompletní sadu karet, se stane vítězem, ale není to tak jednoduché. Zásadní změnou je vydávání zvuků a napodobování zvířat, které si užije celá rodina, stejně jako vyplazování jazyka. I malí hráči, kteří neumějí číst, se procvičují ve znalosti zvířecích zvuků, ale především se u hry nasmějí. Uvidíte, jak málo bude stačit, abyste se všichni výborně bavili. 

Doporučená cena je 239 Kč. 

Labyrinth Mini

Malá karetní varianta, která zjednodušuje standardní deskovou verzi.  Kartičky mají na sobě různé tvary chodeb a dva poklady. Hráči se pokládáním kartiček snaží vytvořit spojení mezi dvěma stejnými poklady v labyrintu. Ve chvíli, kdy se jim to podaří, získají kartu za odměnu do svého držení. Vítězem se stává hráč s nejvyšším počtem karet. Praktická karetní verze Labyrinth Mini je jednoduše skladovatelná a hodí se jako společník na cestách. 

Doporučená cena je 239 Kč.

Pro více informací navštivte www.ravensburger.cz a www.facebook.com/ravensburgerCZSK

Kategorie: