BOŘÍME SEXUÁLNÍ TABU

(Citlivější povahy nechť přejdou na jiný článek) 

Před pornem zavíráte oči a především ústa, nežli by se měl svou chloubou přiblížit k vašemu pozadí, to si radši na týden zavedete čípek a při představě soulože se třetí osobou, notabene stejného pohlaví, se vám ježí chlupy i na přirození.

TEXT: Květuše Divoká

 

Některé věci v ložnici zkrátka neděláme, protože jsme dámy/některé věci v ložnici zkrátka dělají, nebo alespoň dělat chtějí, protože jsou to chlapi. Co má pro mnohé ženy nálepku ‚pozor, nechutné‘, je pro ně bonbonkem, který by si vycucali po obědě. To, co je pro nás ložnicové tabu, je pro ně erotickou představou příštího týdne. Zbavte se ostychu (strachu z ponížení, ztrapnění či bolesti) a vytáhněte na svého muže jednu ze tří praktik, o kterou se vás bál požádat. Úspěch budete slavit nevídaný (a zase vám budou chodit erotické smsky!).

 

Anální sex

Neznám jediného muže, který by o něj nestál. Vlastně znám opravdu jediného. Anální sex je pro mnohé ženy nepříjemnou,bolestivou a nezdravou podobou sexu. Pro muže však značí překonání další mety, minimální poskytnutý prostor rovná se maximální rozkoš, a adekvátní náhradu sexu do vaginy, pokud jste z nějakého důvodu vyřazena ze hry. Vezměme si jej na paškál krok za krokem. Do análního sexu jděte rozhodně s někým, před kým nemáte zábrany, cítíte se v jeho přítomnosti konformně a v bezpečí. Pokud mu dopřejete sex do otvoru o kousek výš, on vám musí na oplátku dopřát pořádnou předehru (klidně si o ni řekněte)!
U análního sexu platí více než kde jinde pravidlo, že kdo maže, ten jede. Sáhněte po gelu na silikonové bázi, na rozdíl od vaginy konečník neprodukuje žádný sekret, budete se tudíž potýkat s nedostatkem vlhkosti – silikonový gel je dostatečně kluzký (na další možnosti se ptejte prodejce v sexshopu). Gel jednoznačně aplikujte na kondom! Jeho užití se doporučuje především z hygienických důvodů. Další věc, na kterou musíte pamatovat, je, že kondom, jenž zavítal do vašeho zadečku, již nesmí nikam jinam! To samé platí o prstech – bakterie, které se v konečníku vyskytují, mohou být příčinou nejrůznějších infekcí. Anální sex není nepříjemný, když si na něj zvyknete, a abyste si mohla zvyknout, je chápavý partner stejnou nutností jako lubrikant. Partnera také upozorněte, že v tomto případě směňuje čas za rozkoš, zhurta to rozhodně nepůjde.

P.S.: Pokud zjistíte, že to opravdu nejde (partner má příliš velký úd, trpíte více, než jste schopna sexu obětovat...), nepřemáhejte se! To, že jste to zkusila, je dostatečným důkazem lásky a další, méně bolestnou inspiraci k divokému sexu najdete dále!

 

Kategorie: