ŽIVOT S FANATICKOU SPORTOVKYNÍ

Když se řekne sportovkyně, většina mužů si představí pohlednou ženu s pevným tělem bez známek tuku. Tedy kromě těch, co někdy zahlédli na Olympijských hrách přenos z koule a vzpírání ‚žen‘.

TEXT: TOMÁŠ POPEK

 

Právě tyto dvě disciplíny jsou ukázkou toho, jak jde pomocí nejrůznějších přípravků a posilování zdevastovat ženské tělo. Testosteron nemá za následek jen růst svalů a vynikající vrh, ale třeba i třepetající se knírek pod nosem řvoucí koulařky.

 

Sportem ku zdraví

Nemusí jít nutně o profesionální sportovkyni, aby byly patrné důsledky časté sportovní aktivity. Byť i rekreační sport vede k odřeninám a zlomeninám. Velký kus kovu v rameni, další ještě větší v koleni, prasečí kůže na hýždích a množství operací jsou daní za zdravý životní styl. Zejména k fitness patří nejrůznější přípravky včetně steroidů. Ty pořádně potrápí veškeré orgány v těle a způsobí i nevratné změny. Přes všechnu tu propagaci pohybových aktivit se zdá, že vysedávat na gauči s pytlíkem slaných chipsů a zvedat maximálně dálkový ovladač je v podstatě zdraví prospěšnější.

 

Sportovat se musí

Pokud je přítelkyně zapálená do sportu, vyhnout se nějaké sportovní aktivitě je prakticky nemožné. Naštěstí máte nějaké ty zkušenosti z PC her. Minimálně znáte pravidla míčových a jiných her. Pravda, udělat Zidanovu otočku na gamepadu je přeci jen o něco snazší. V reálu se míč tak nějak pořád plete a vy o něj zakopáváte. Namísto pochvaly snahy se dočkáte posměchu. Urážlivé narážky je třeba vrátit. Nabízí se neoblíbená matematika, a proto následuje např. Otázka, kolik je deset na druhou. Po krátké výměně názorů a zvyšující se šanci, že vás fyzicky napadne, jí uznám odpověď sedm a hraje se dál. Něha pryč aneb jde o život! Zvedání železa má negativní vliv na cit v rukou. Když vás posilovnou posedlá partnerka chytne za ruku, pocítíte něhu dělníka z pily. Po kontrole článků prstů se k ní přitulíte. Namísto láskyplného obětí se vám dostane drtivého úchopu wrestlera. Je zde totiž tendence lásku demonstrovat silou, a tak často zazní: „Takhle moc tě mám ráda!“ a následuje takřka vražedný stisk. Zasípete, jestli by nešlo, aby vás měla ráda o něco měně. Když povolí, lapaje po dechu prohmatáváte žebra. Dělá-li sebeobranu nebo nějaký bojový sport, bývá milostnou předehrou zápas, kolikrát i nezamýšlený, když vás reflexivně chytí do kravaty a dusí. Je třeba třikrát udeřit rukou na postel, což je univerzální signál, že se protivník vzdává. Bohužel nejde jen o ruce. Když si vyjdete na procházku, na sexy chůzi Kylie Minogue zapomeňte. Spíš máte pocit, že vedle vás jde Sylvester Stallone.

Pravděpodobně je kvůli zvýšenému objemu svalové hmoty složitější přesně koordinovat pohyb, proto pustíte-li ji do vaší těsné blízkosti, očekávejte úder loktem, kolenem nebo hlavou i do těch nejcitlivějších míst vašeho těla. V rámci zachování si zdraví tak nastupují večerní migrény. Testosteronem posílená partnerka to však těžce nese. Tento hormon nejen u obou pohlaví způsobuje vzrušení, ale i agresivitu. Oznámení o bolesti hlavy tak povede k zavření dveří takovou silou, že se otřese celý dům.

 

Moc si nepopovídáte

K rozhovoru o jiném tématu, než je sport, ji nedonutíte. Každý, z do pracuje v kanceláři, je líný. Smyslem života je podle ní být neustále v pohybu, ať už má nějaký smysl nebo ne, a jakákoliv duševní činnost je zbytečná. Pokud uznáváte jako největší motor pokroku lenost, lze se s ní jen těžko shodnout.

 

Rozchod

Takovouto slečnu opustit nelze. Ne, že byste nezatoužili po nějaké normální, spíš se bojíte o vlastní zdraví a život. Pokud nejtěžší věc, co přes den zvednete, je tablet a mobilní telefon, nemáte schopnost se ubránit agresivitě, která bude následovat poté, co naznačíte, že se vám s ní nelíbí. Zbývá jen doufat, že se jí v posilovně zalíbí nějaký ten svalovec. Výše napsané nelze naprosto zobecnit, určitě existují i výjimky. Nicméně ženu zapálenou do sportu lze doporučit jen stejně postiženému muži, popř. Tomu, co má sklony k masochismu. Zlatý líný seriálový typ. V 18.30 jste doma v teplíčku a předstíráte zájem o Ulici, i když u toho brouzdáte po internetu.

Foto: Shutterstock.com

 

 

Kategorie: