SEX PO ZÁRUCE (50, 60+)

Sem tam vás, sebe často, ovlažuji mým mládím vyhlazeným mužem. A protože chce každý především to, co sám nemá, pojďme se poválet po měkčím, dobře stavěném chlápkovi, rozhrábnout mu šediny, napíchnout se na jeho ostré, taktéž prosněžené strniště a nechme ho splnit nám naše, alespoň dnešní, přání…

TEXT: Květuše Divoká

 

Než jsem se rozhodla věnovat více času (nějak mi nejde přes prsty sousloví svůj život) jednomu konkrétnímu muži, který nevyrůstal v období komunismu, měla jsem v hledáčku chlápky spíše starší. Výhody byly a jsou nepopiratelné – moudrost, zkušenosti, peníze. Ale co víc vám mohou poskytnout muži ve věku vašich otců (dědečků?) kromě drahých večeří a výletů, na které si vlastně vyděláte i sama? Moje spolužačka Iveta byla už od dob, co ji pamatuji, posedlá pány 60+. True story. Všichni jsme hledali ‚chybu‘ v její normální, i normálně fungující rodině. Peníze? Jejím prvním úlovkem se stal 65letý řidič autobusu, výlety do Monaka tudíž škrtám ze seznamu. „To nemůžete pochopit, když jste to nikdy nezažily!“ odtušila Iveta z našich, tehdy znechucených obličejů. A dokázala je zkroutit ještě víc! „Když si na něj v posteli sednu a chytím ho za prsa, tu kůži můžu krásně vytáhnout, jsou tak měkcí a vyzrálí!“ Možná se při pomyšlení na tak mladinkou dívku s obstarožním mužem zkřivila tvář i vám. Iveta byla ale vždy nadprůměrně inteligentní dívka. Když jsem jí po deseti letech potkala na srazu  výrazně si polepšila. Po vysoké škole to dala dohromady s profesorem, měla jsem tu čest se se 70letým intelektuálem připomínajícím Santu, dobře – Roberta Fulghuma, setkat. A Iveta zase nadšeně vyprávěla, co se u nich v ložnici odehrává. Měkounké sexuální napětí a pozornost vržená zásadně na dosažení její rozkoše. Ženy i jejich touhy jsou různé. Pojďme se ale vrátit do mé postele a do lože kamarádky Mariny, my jsme si tam hřály jen padesátníky!

 

SEDNU SI NA VÁS, PANE 

Vlastně mi tehdy, když jsem se poprvé otřela o muže o jednu generaci staršího než já, bylo pouhých 20 let. O to byla zkušenost lákavější a nutnější. On měl v občance vyryto 48 a byl stejně starý jako moje matka. Vykání – tohle hraní mě baví dodnes. Potkali jsme se na večírku travních lyžařů, už to bylo kuriózní, zbytek naší sexuální jízdy však naštěstí veškerou komičnost postrádal. Je-li chlap výrazně starší než vy, bude kolem vás procházet po špičkách a dělat jakoby nic, přece jen to není zcela běžný jev, ten více než 25letý rozdíl, nechává si tedy prostor na velmi rychlé vycouvání ze situace. Staršímu muži stačí dát jeden jasný impuls, něžně naznačit, že máte zájem, přebere si to rychle a většinou i rychle a kladně reaguje. Stačilo se ho jen několikrát letmo dotknout. Ruky, konkrétně. Týž den jsem měla na telefonu zprávu, jestli nezajdeme na večeři. Pozvání na jídlo bývá vrcholem jejich fantazie, na to se připravte. Průběhem přežvykování soust padajících do vyschlého krku, ne - smělých úsměvů a procházkování, jež oddalovalo to, o co nám oběma šlo, vás zatěžovat nebudu. U něj doma to bylo jako po rozvodu. Celkem prázdné, dost neútulné, možná i trochu depresivní, řekla bych. To ale spravila další číše, po které mne jemně přesunul na postel. Slovo jemně si podtrhněte červeně. Tak trochu se bál, že se mu v rukách rozpadnu, a to nejsem proporčně až tak zanedbatelná. A například právě zde se projevil věkový rozdíl. Výsledek byl ale dobrý, moc dobrý. On si užíval mě a chtěl, abych si já vychutnala celý zbytek světa. Tetelil se z pomyšlení, že má v posteli tak mladou holku, byla jsem mladší než jeho dcera, a naprosto nesobecky mi dopřával všech libostí sexu. Myslela jsem na něj dost urputně.

Představovala jsem si, jaké by to bylo žít s ‚mužem po záruce‘. Bylo mi 20! Na dalších schůzkách, které byly čím dál méně o mluvení, mi začal radit, kam bych se měla posunout, abych si to užila víc, chtěl mi pomoct se zasouváním penisu – tak nějak od útlého věku vím, do kterých míst asi tak patří, čímž, uhasil vášeň, která do té doby plála jako hořící město. Kdyby k hašení užíval více spermatu než slov, bylo by to lepší! 

Takže jsem se z lekcí sexuálních praktik taktně odhlásila. Když jsem ho potkala na ulici, není tomu tak dávno, významně se ke mně hlásil, za ruku si vedl dívku mladší, než jsem tehdy byla já, přece už jen jsem pro něj stará, došlo mi. Vztah s muži, 40, 50letými, se kterými jsem navázala vztah poté, již nikdo neřešil, jakmile překročíte holčičkovskou hranici 25. roku, málokdo se nad tímto ‚úletem‘ pozastaví. Co nezavání úchylkou, po tom už nikdo nebaží.

 

STREJDA NAŠÍ MARINY  

Marina je moje kamarádka už od dětství a vždycky byla na starší chlapy. Když já jsem chodila očumovat kluky na skatu, Marině mazal do školy svačiny muž o 16 let starší. Už tehdy mi to přišlo v pohodě. Proti gustu... Teď je Marině 30, takže logicky o něco zvýšila věkovou laťku pánů, na něž se se zálibou sobě vlastní zaměřuje. Zažila jsem toho s ní, i jejími partnery, mnoho, proto to asi vezmu zezadu. Za poměrně krátkou dobu se Marině podařilo uchvátit, na tom v jejím případě není nic těžkého, dva muže 50+. A byl mezi nimi, a také v zacházení s ní, opravdu rozdíl. Ten první jí říkal panenko, Marina si pak ironicky říkala Porcelánka, bál se jí dotknout, při každé schůzce byl tak nervózní, že se mu stěží postavil, a praktiky jako klasický orální sex? To neexistovalo! To bylo pro jeho panenku příliš odporné – Marině to samozřejmě nečinilo nejmenší potíž. Druhý padesátník byl sexem posedlý. Ovšem už dost zkušený na to, aby se obtěžoval zkoušet nové praktiky. Byl také pozorný a chtěl, aby si to Marinka užila. Hlavně ona. To všechny o generaci starší chlapy pojí – nejdřív žena, potom já! V tom také vidíme rozdíl mezi nedozrálým a stařeným masem – „mladíci to můžou dělat 5x po sobě, prostě je jedním sexem neodrovnáš!“ Další výhodou, kterou kamarádka popsala, byl fakt, že se za sebe, špek sem, špek tam, nemusí stydět: „Jejich pivní pupíky a vrásčitá kůže taky není dokonalá, ale je to sexy, uznávám.“ Dalším plusem k padesátce je dravost. „Je hrubší, ne hrubej. Nemám ráda sladký řeči o tom, jak hebký a voňavý vlásky mám, to přece vím! Takže za sebe dávám zelenou starším – i když nemůžu čekat gejzíry orgasmů.“ A komu dáváte zelenou vy?

 

Milovala jste se někdy s o dost starším mužem nebo jste o tom aspoň někdy tajně snila? Podělte se s námi o své zážitky na redakce@casopislamour.cz.

Kategorie: