Vytvořte si vlastní kosmetiku z ingrediencí, které milujete

Navštivte domácí online laboratoř a umíchejte si ten nejlepší přípravek pro Vaši pleť, pokožku nebo vlasy. Využít můžete 50 zcela přírodních ingrediencí. A jak taková online laboratoř funguje?

Podívejte se na www.mixnature.com, zaregistrujte se a kombinujte to, co dělá Vašemu tělu i smyslům nejlépe.

Cesta za vlastní kosmetikou

V prvním kroku vyberete kategorii produktu. Rozhodněte se, zda chcete objednat přípravek na pleť, tělo nebo vlasy a jaký typ produktu potřebujete. Například v nabídce pro pleť najdete pleťový krém, peeling, čisticí prostředek a tekuté mýdlo.  V druhém kroku je třeba, abyste vybrali podle typu Vaší pokožky základ. Jiný základ potřebuje pokožka suchá, jiný zase pokožka mastná. 

A nyní přišel čas, kdy můžete zapojit své znalosti z hodin chemie. K základu můžete vybírat 3-6 ingrediencí. Já sama jsem s tímto krokem měla trochu problém, protože z těch úžasných věcí vybrat jen 6 bylo dost obtížné. Lákat Vás budou různé přírodní esenciální oleje, například z ylang-ylang nebo z květu jasmínu, ale také spousta dalších užitečných látek, jakými je například bio kolagen nebo kyselina hyaluronová. Naštěstí u každé přísady je napsáno, jaké blahodárné účinky Vaší pleti přináší. 

Všechny přísady jsou ryze přírodního původu, nemusíte se bát žádné chemie. Na MixNature můžete zapomenout na všechna barviva, silikony nebo alkohol. A samozřejmě žádný z produktů nebyl testován na zvířatech.

Jakmile jste si namíchali přípravek podle svého přání, stačí dokončit objednávku, zaplatit kartou nebo pomocí PayPal a pak už můžete vyhlížet zásilku, která dorazí za 1-3 pracovní dny. 

Kdo pro Vás přípravky připravuje?
Za celým projektem stojí tým profesionálních kosmetiček a chemiků, kteří Vám pomohou vytvořit efektivní, výhodné a přírodní přípravky vyhovující právě Vašemu typu pleti.

A co víc? MixNature rozveze Vaše kosmetické poklady zdarma. Redakce Lamour výrobky testovala a vřele doporučujeme!

Více informací najdete přímo na www.mixnature.com.

 

Kategorie: