Vánoční dárek pro zdravý životní styl? Sáhněte po Shake-it Starter set

 

Nákup vánočních dárků je v plném proudu a vy hledáte ještě něco, čím byste doplnili nadílku pod stromečkem? Věnujte vašim blízkým energii pro každý případ – pro rána bez stresu s přípravou snídaně, pro odpoledne v práci bez sužujícího hladu i pro její rychlé doplnění po sportovním výkonu. Shake-it Starter set je kombinace čtyř příchutí oblíbeného cereálního drinku a praktického Shakeru, zabalená v krabici, kterou stačí už jen převázat mašlí a dát pod stromeček.

4 příchutě

Shake-it Starter set skrývá hned 4 příchutě cereálního drinku: Red Berries, Apple Pie, Black Fruits a Choco Bomb. V Red Beries najdete lyofilizované jahody a maliny, v Apple Pie jablka a skořici, Black Fruits skrývá lyofilizované borůvky, ostružiny a černý rybíz a Choco Bomb je plný nepraženého raw kakaa z ekvádorských bobů.

 

A proč je zrovna Shake-it tím pravým?

 

1) Doplní rychle energii

Díky svému složení nedodá Shake-it energii jen na pár desítek minut, ale rovnou na několik hodin. Je to dáno především složením z ingrediencí s nízkým glykemickým indexem. I doslazovaný je Shake-it výborným kokosovým cukrem s nízkým glykemickým indexem, který lidské tělo dokáže využívat delší dobu, než klasické rychlé cukry.

 

2) Hotový za pár minut

V shakeru stačí smíchat 4 polévkové lžíce směsi s 250 ml vody nebo mléka (a jakékoliv jeho náhražky) a pořádně prošejkovat. Plnohodnotné jídlo tak máte hotové doslova za pár minut.

 

3) Je 100% přírodní

Shake-it se skládá z bezlepkových ovesných vloček, chia semínek, lyofilizovaného ovoce, kokosového cukru nebo třeba rýžového proteinu. Je proto 100% přírodní, bez jakýchkoliv aromat či barviv, je veganský, bezlepkový a má vysoký obsah bílkovin, vlákniny a nenasycených mastných kyselin.

 

Shake-it Starter set koupíte na www.shake-it.cz za 549 Kč a najdete v něm 4 balení Shake-it se 175 g směsi (což odpovídá 4x5 porcím koktejlu) a praktický Shake-it Shaker, vyrobený ze speciálního materiálu Tritan. 

 

 

 

 

Kategorie: