Rita Ora

Je v ní něco extrémně temperamentního. Je to černoška se světlou kůží. Má v sobě kousek blondýny a kousek Beyoncé, nebo možná Rihanny. Britská zpěvačka a skladatelka je miláčkem ostrova, navíc natáčí kultovních 50 odstínů šedi!

 

Protože nemusím pop, její tvorba mi trochu unikla. Její tvář však nikoliv. Když jsem před pár měsíci hledala na internetu zajímavá tetování, narazila jsem na její krásnou kérku na boční straně hrudníku. Klasický výjev ženy držící si ňadro a květinu pochází z roku 1920 a jmenuje se Memories of Olive. Ale to zdaleka není jediné Ritino tetování. Tahle 23letá anglická kráska, která původně pochází z Kosova, je již jako hodně popsaná tabule. Obrázky jí zdobí prsty, kotníky, paže i zápěstí. Rita si na své tělo nechává zvěčnit takové ‚pravdy‘, jakými jsou na příklad „Love all, trust a few, do wrong to none“, slůvka Promise, Love, Hope a další. Ale není to jen její svůdné tělo, o čem by měla být dnes řeč. I když tím se jako většina jejích známých vrstevnic ráda prezentuje.    

 

LÁSKA A BIČ  

O Ritě a jejím novém vztahu s Calvinem Harissem (prohlásila o něm, že je její první životní láskou, což se samozřejmě nejvíce dotklo jejího ex – Roba Kardashiana) se v poslední době hodně mluvilo. Média sledovala jejich Facebook i Twitter a poctivě informovala čtenáře. O ještě větší rozruch se Rita postarala, když na svůj Twitter napsala, že si ji vybrali do vedlejší role již kultovního lechtivého románu 50 odstínů šedi, a to se zpěvačka věnuje hraní jen velmi okrajově! Rita Ora si ve filmu zahrála krásnou sestru hlavního představitele Christiana, zároveň také nazpívala jednu z písní k soundtracku tohoto dlouho očekávaného snímku. Rita se k samotnému filmu vyjadřuje skutečně nadšeně – zvolili tak herci stejná lákadla jako herecký repertoár Nymfomanky? Podle jejích slov se můžeme těšit na ‚nejvíce šokující a současně nejúžasnější zážitek‘. Snad si snímek najde tolik fanoušků jako kniha, mezi jejíž milující čtenáře zpěvačka samozřejmě patří.    

 

Kategorie: