CANDICE SWANEPOEL

Vídám tu dívku čím dál častěji. Dívá se na mě z titulních stran módních časopisů, z plakátů na zastávkách a ani mi nevadí, že je jí všude plno. Tato jihoafrická kráska s příjmením, jež mi nejde přes ústa, je totiž jednou z nejkrásnějších na světě!

 

Asi pro vás nebude překvapením, že jsme si na titulní stranu opět vybrali andílka Victoria’s Secret. Máme s touto značkou evidentně stejné cíle – dívka, která se na jejich molu objeví, stejně tak na naší titulce, musí být nejen krásná, ale musí mít i kouzlo, které čiší z její osobnosti. Pro valentýnské číslo nemohla volba padnout na jinou než na jihoafrickou topmodelku Candice Swanepoel! Je totiž nejenom hříšně okouzlující, ale z jejího pohledu roztaje celá Antarktida.     

 

KOST, KŮŽE A SAFÍRY  

Když se naposledy Candice prošla po molu v podprsence za 10 milionů dolarů, nikdo nekomentoval právě nejdražší spodní prádlo světa zdobené safíry, diamanty a enormním, dvaapadesátikarátovým rubínem, nýbrž modelčino vysportované, pravda, trochu vyhublé tělíčko a v podprsence chybějící poprsí. Není tomu totiž prý tak dávno, co postava Candice hrála tak maximálně kostmi a kůží. Trendy ale velí jasně – sexy křivky, a tak se i pětadvacetiletá kráska vzchopila a začala na své postavě pracovat tím správným směrem! A řekněme si upřímně, slyšely jste někdy o modelce, která si neprošla fází ‚ultravychrtlina‘? 

 

LÁSKA KVETE V ÚTLÉM VĚKU  

Ačkoli se modelka ukazuje na veřejnosti především sama nebo v doprovodu kolegyň, single rozhodně není. Její přítel totiž nebudí takovou pozornost jako známé tváře, pro herečku však musí mít nebývalé charisma, je s ním totiž od svých sedmnácti let, a to je na pětadvacetiletou holku, navíc tak krásnou a ještě k tomu se pohybující ve vysokých kruzích, vážně úspěch! Na druhou stranu, zadejte si do vyhledávače jméno ‚Hermann Nicoli‘ a vyjede vám rozkošná tvář mladého modela, na kterém by jistě spočinulo nejedno oko.    

Kategorie: